Zakład Komunikacji Miejskiej w Augustowie

Tekst alternatywny Zakup biletów miesięcznych w oknie przy ulicy Komunalnej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: 87 643 26 85 Tekst alternatywny Od dnia 30 marca 2020 r. (poniedziałek) Przedsiębiorstwo Transportowe NECKO wprowadza zmiany w siatce połączeń Augustowskiej Komunikacji Miejskiej więcej szczegółów na rozkładach jazdy na przystankach autobusowych oraz na stronie internetowej. Tekst alternatywny Od dnia 16 marca 2020 r. (poniedziałek) w związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, komunikacja miejska zawiesza funkcjonowanie kursów szkolnych, wsiadanie do autobusów odbywać się może wyłącznie 2 drzwami, a kierowcy nie prowadzą sprzedaży biletów. Wszlekie sprawy związane z działalnością naszej spółki prosimy załatwiać telefonicznie lub emailow. Tekst alternatywny

Strona Główna

Rozkład jazdy

Mapa z rozkładem jazdy

Książeczka z rozkładem jazdy

Przepisy porządkowe

Cennik biletów

Kontrola biletów

Schematy linii

Historia ZKM

Nasz tabor

Usługi

RODO

Kontakt

 

30.03.2020 r. - ZAWIESZENIE KURSÓW SZKOLNYCH I ZMIANY W ZWIĄZKU Z SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ

Przedsiębiorstwo Transportowe Necko w Augustowie informuje, iż w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną zawiesza kursowanie autobusów szkolnych oraz wprowadza zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Więcej informacji na grafice poniżej:

Coronavirus

30.03.2020 r. - ZMIANY W SIATCE POŁĄCZEŃ

Przedsiębiorstwo Transportowe Necko w Augustowie informuje, iż od 30.03.2020 r. (poniedziałek) wprowadza zmiany w siatce linii Augustowskiej Komunikacji Miejskiej. Poniżej więcej informacji na temat zmian: